Соціальний захист

- В рамках уроку «Інтернет-безпеки» для учнів 6Б класу проведено годину спілкування «STOP булінг!»

- Заняття з психологічного розвитку за програмою О.Є.Марінушкіної

- Проведення заходів під час Тижня протидії торгівлі людьми

- Проведення психологічного тренінгу "Розвиток навичок поведінки у конфліктних ситуаціях"

/Files/images/DSC_0616.JPG

- Проведення психологічного тренінгу "Безпечний Інтернет"

/Files/images/nyuu/ХЗОШ №22_2.jpg /Files/images/nyuu/IMG_20220202_105620.jpg

- Мінна небезпека "Як поводитись поруч з вибухонебезпечними предметами"

/Files/images/nyuu/10.08.22_Мінна небезпека 6.png /Files/images/nyuu/10.08.22_Мінна небезпека 7.png

- Виступи на педагогічних радах

- Проведення батьківського лекторію та батьківських зборів

- Корекційно-психологічна робота з внутрішньо переміщеними особами

- Соціально - психологічний супровід дітей пільгових категорій та дітей, що знаходяться на внутришньокільному обліку

Розвиток комунікативних навичок
/Files/images/IMG_2513.JPG Для профілактики конфліктів та підтримки згуртованості були проведені заняття з розвитку комунікативних навичок. На занятті були використані техніки арт-терапії, елементи програми психологічного розвитку О.Є.Марінушкіної, елементи програми з розвитку самопізнання та впевненості собі Ю.Бойбіної. Учні навчилися конструктивно вирішувати конфліктні ситуації, знаходити безпечні шляхи вираження агресії, домовлятися між собою.
Психогімнастика
/Files/images/IMG_2565.JPG Середина учбового року– це час підвищеного нервово-психічного напруження. Для релаксації учнів, підвищення емоційного тонусу проводиться психогімнастика. Психогімнастичні вправи знімають агресію, тривогу, сприяють підвищенню саморегуляції учнів, розвитку пізнавальної сфери, корегують поведінку.
Заняття з психологічного розвитку для учнів молодшої школи
/Files/images/IMG_2537.JPG У початковій школі серед учнів 1-3 класів щотижня проводяться заняття з психологічного розвитку за програмою О.Є.Марінушкіної. Учні мають можливість зняти нервово-психічне напруження за допомогою психогімнастики, релаксаційних вправ, розвинути когнітивні якості (довільну увагу, пам’ять, мислення), а також краще пізнати одино дного. Програма розвиває творчий потенціал, інтерес до навчання та самопізнання.