Відзначення Дня Незалежності України

День Незалежності України— державне свято України, яке щорічно відзначається 24 серпня, на честь ухвалення Верховною Радою УРСР Акту проголошення незалежності України, що прийнято вважати датою відновлення незалежної держави.

Із року в рік у серпні українці відзначають головне державне свято — День Незалежності України. 2022 року свято випадає на середу. Днем раніше, 23 серпня, святкується День Державного Прапора України. Вперше День Незалежності України відзначили 16 липня 1991 року — у річницю прийняття Декларації про державний суверенітет України Верховною Радою УРСР. Проте пізніше дату святкування перенесли на 24 серпня – у день прийняття Акту. Святкувати День незалежності як державне свято розпочали з 1992 року.

Творчі проєкти учнів, присвячені Дню Незалежності України, можна переглянути на офіційній сторінці школи у Фейсбуці.