/Files/images/00_орнамент13.jpg

/Files/images/00_сковорода.jpg XIV Міжнародна науково-практична конференція "Актуальні проблеми вивчення історії, правознавства, громадянської освіти та географії" (до 300-річчя з дня народження Г.С.Сковороди)
/Files/images/00_света_права.jpg Всеукраїнський науково-методичний семінар у формі круглого столу онлайн "Реалізація прав засуджених в суспільстві змін: науковий і прикладний дискус" (Науково-дослідний інститут вивчення проблем злочинності імені академіка В.В. Сташиса Національної академії правових наук України)
/Files/images/00_відзнака3.jpg ІІ Всеукраїнська науково-практична конференція "Інноваційні практики наукової освіти"
/Files/images/00_МАН_Куценко.jpg Переможець ІІ етапу (обласного) Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України
/Files/images/00_МАН_Мазурін.jpg Учасник ІІ етапу (обласного) Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України
/Files/images/00_Ільченко_історія.jpg Диплом І ступеня за перемогу у XV Всеукраїнській Інтернет-олімпіаді
"На Урок" з історії
/Files/images/00_Ільченко К_Грамота.jpg Диплом ІІ ступеня за перемогу у XV Всеукраїнській Інтернет-олімпіаді
"На Урок" з інформатики
/Files/images/00_відзнака15.jpg Подяка за участь у районному онлайн-фестивалі
"Свято жіночої краси"
/Files/images/00_відзнака2.jpg За підготовку лауреата Всеукраїнському Конкурсі творів-есе з правової тематики "У мене є право" серед учнів 9-11 класів закладів загальної середньої освіти України, активізацію інтересу щодо актуальних питань в сфері прав людини та формування поваги до загальнолюдських цінностей серед учнівської молоді
/Files/images/00_відзнака18.jpg Подяка за активну участь у районному челенджі "ГЕРОЇ НЕ ВМИРАЮТЬ!" до дня вшанування пам'яті учасників Революції гідності та Героїв Небесної Сотні
/Files/images/00_педярмарка Доманова_матем.jpg Диплом ІІ ступеня за перемогу в районному фестивалі "Калейдоскоп педагогічних знахідок" у номінації "Математика"
/Files/images/00_педярмарка Доманова_інф.jpg Диплом ІІ ступеня за перемогу в районному фестивалі "Калейдоскоп педагогічних знахідок" у номінації "Інформатика"
/Files/images/00_педярмарка Тельна.jpg Диплом ІІІ ступеня за перемогу в районному фестивалі "Калейдоскоп педагогічних знахідок" у номінації "Правознавство. Громадянська освіта"
/Files/images/00_відзнака8.jpg Подяка за активну участь у районному квартфоні "Мова рідна - душа країни", присвяченого Міжнародному Дню рідної мови
/Files/images/00_відзнака11.jpg Подяка за активну участь у марафоні Шевченківського району "Соборна. Вільна. Неподільна. Моя Україна. Тільки разом ми сильні!"
/Files/images/00_відзнака10.jpg Грамота ДЮГО "СТИМУЛ" за активну участь в обласному етапі фотовиставки до Дня Соборності України "Україна - це ми!"
/Files/images/00_відзнака 16.jpg Подяка за участь у міській акції "сімейні звичаї харківських родин"
/Files/images/00_сертифікат,Бабин Яр.jpg Сертифікат участі у навчально-методичному семінарі-презентації інтерактивного збірника навчальних занять "Бабин Яр: пам'ять на тлі історії. Путівник для вчителя"
/Files/images/00_візднака16.jpg Сертифікат участі у фестивалі "ПЕРЕМАГАЄМО РАЗОМ!", присвяченому Дню Збройних Сил України
/Files/images/00_відзнака6.jpg Подяка за участь у районному відео-арті "Обійми життя!"
/Files/images/00_відзнака14.jpg Сертифікат за участь у районному творчому онлайн-челенджі відеофлаєрів "Шануй українську мову!"
/Files/images/00_відзнака5.jpg Грамота за перемогу в онлайн-вікторині
до Дня українського козацтва