Вручення свідоцтв про повну загальну середню освіту випускникам закладів освіти Шевченківського району.

15 червня, в ТКЦ пройшло урочисте вручення свідоцтв про повну загальну середню освіту випускникам закладів освіти Шевченківського району.

На святі були присутні учні ХЗОШ № 22, незламні одинадцятикласники незламного Харкова, а також вчителі та почесні гості. Усіх присутніх привітав Харківський міський голова Ігор Терехов . Він зазначив, що ми живемо в нескореному, непереможному та найкращому місті на Землі! Ігор Терехов побажав дітям миру, добра, процвітання, наснаги у навчанні та підкорення нових вершин! Ігор Олександрович наголосив, що Харків відбудується, а всі випускники будуть прославляти рідне місто та Україну на весь світ. Яскраве, динамічне, дуже щире та тепле свято запам'ятається випускникам як диво серед жахіть війни. Ми віримо, що найзаповітніше бажання всіх українців дуже скоро здійсниться, Перемога та Мир неодмінно прийдуть в наш рідний край, в рідний Харків, в Україну! Ми знаємо, що наших дітей чекає щасливе майбутнє у звільненій від ворогів Україні!