СТАРТУВАЛА РЕЄСТРАЦІЯ ЕЛЕКТРОННИХ КАБІНЕТІВ ДЛЯ ВСТУПНИКІВ НА ОСНОВІ БАЗОВОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ

Сьогодні, 23 червня 2023 року, почалася реєстрація електронних кабінетів для вступників до закладів фахової передвищої освіти на основі базової середньої освіти (9 класів).

Другий рік поспіль випускники 9-х класів можуть скористатися всіма перевагами онлайн-вступу.

Для створення електронного кабінету потрібні такі дані:

• Електронна пошта (буде логіном для входу в кабінет)
  • Пароль
  • Серія та номер документа про освіту
  • Тип та номер документа, що посвідчує особу, або РНОКПП (ІПН)
  • Контактні номери
  • Кольорове фото 3×4 см.

Під час реєстрації кабінету зважайте на такі рекомендації:

• Використовуйте електронну пошту, до якої маєте доступ і яка не заборонена на території України (наприклад, ukr.net, gmail.com — коректні пошти).
  • Пароль потрібно вказувати під час кожного входу в кабінет — запам'ятайте або запишіть його.
  • Вказуйте номер того документа, що посвідчує особу, який використовували під час замовлення документа про освіту (паспорт, свідоцтво про народження тощо), — це додаткова ідентифікація.
  • Для активації кабінету впродовж 15 хвилин перейдіть за посиланням, яке отримаєте на вказану електронну пошту. Надалі заходьте в кабінет з основної сторінки —vstup.edbo.gov.ua
  • Вказуйте декілька актуальних номерів телефону для оперативного зв‘язку.
  • Додайте хороше якісне фото (не селфі), розміром не більше 1 МБ, — заклад освіти може використати його для замовлення студентського (учнівського) квитка.
  • На етапі реєстрації кабінету НЕ передбачено завантаження жодних інших файлів, окрім фото. Зокрема, НІ додаток до свідоцтва, НІ довідка щодо місця проживання у 2023 році не застосовуються.

Докладний алгоритм реєстрації кабінету шукайте за посиланнями:

• Текстовий формат
  • Відеороз'яснення

Нагадуємо, що подання заяв до закладів фахової передвищої освіти для вступників на основі 9 класів починається 30 червня.