Акція «Героям сучасності» до Дня захисників та захисниць України

Департамент освіти до Дня захисників та захисниць України ініціює акцію «Героям сучасності» для юних харків'ян та освітян із миром у серці та творчістю в душі.

Поки весь світ відкриває для себе Україну та українців, українці відкриваються по-новому самі для себе. Ми зараз єдині, як ніколи, бо нас всіх об’єднує одне бажання на всіх. Наша єдність сильніша за будь-яку зброю. Кожен із нас ‒ частинка потужної сили. Водночас нам цю силу та натхнення дають захисники та захисниці України.
Акція «Героям сучасності» ‒ ще одна можливість подякувати тим, хто дарує нам надію жити, творити, любити та вірити у світле, мирне майбутнє, подякувати за мужність, честь, героїзм, за кожен новий день, за змогу жити, працювати та бачити рідних, подякувати за боротьбу за кожен клаптик нашої української землі та право залишатися вільною та незалежною нацією… Переконані, що в кожного знайдеться своя, щира, особлива подяка від серця.
Творчі роботи учасники можуть надсилати до 13 жовтня на електронну адресуkh.prysvyata@gmail.comза 3 номінаціями:
1) «Завдяки нашим захисникам...» (учасники надають фото / фотоколаж / відеозвернення до наших найгероїчніших захисників, у якому мають продовжити вислів «Завдяки нашим захисникам я/ми...» та подякувати захисникам, приклавши руку до серця. Роботи можуть бути індивідуальні (фото / фотоколаж) або колективні (відеозвернення від групи або класу);
2) «Долоньки побажань нашим захисникам» (дошкільнята та учні початкової школи малюють дитячу долоньку/долоньки, на пальчиках вписують побажання захисникам та захисницям України; роботи дозволяються як індивідуальні, так і колективні родинні, наприклад, дитячі + дорослі долоньки);
3) «Долонька допомоги» (у цій номінації чекаємо учнівські мінітвори / короткі відео тривалістю до хвилини про те, які школярі допомагають захисникам та захисницям України, нашим героям сучасності, наближати мир та таку бажану перемогу).Це ще одна можливість відправити їм свої найщиріші побажання.
Загальні вимоги до робіт:
- роботи мають відповідати тематиці та ідеї акції;
- будь-які надписи дозволяються лише державною мовою;
- у роботі, незалежно від номінації, чітко має бути видно інформацію про автора (прізвище, ім’я, заклад освіти, клас, район);
- у назві файлів можна використовувати лише латинські літери;
- приймаються відеофайли з розширенням mp 4, розміром не більше 50 МБ;
- у номінації «Долоньки побажань нашим захисникам» просимо надсилати фото роботи, виконаної в довільній техніці, та фото автора з роботою;
- якщо учасник надсилає мінітвір, просимо додавати хоча б одне фото, яке підтверджує інформацію, зазначену в роботі.
Кращі роботи традиційно розміщуватимуться в Telegram-каналах«Харків надихає»та«Харківські герої освітнього фронту»протягом вересня-жовтня.