22-23 вересня 2023 року святкуймо #BEACTIVE DAY в Україні, будьмо активними разом з усією Європою!

Інформація про участь на сторінці фейсбук гімназії

Під девізом «Будь активним! / #BEACTIVE» проведіть в закладі освіти будь-які фізичні активності із масовим залученням учнів, як в офлайн так і в онлайн режимі (доступні скріншоти та відео онлайн уроків, активностей, відео виконання вправ, як особисто так і з друзями). Публікуйте протягом 22 та 23 вересня відео та фото активностей (працівниками закладу освіти або самими учнями) в своїх акаунтах соціальних мереж Instagram та Facebook з хештегами: #beactiveday #ua_active #europe_active #actforhealth #imzo #sportmoncom + унікальний хештег закладу освіти #beactive, а також додавши теги: для Instagram @ua_active @europe_active та для Facebook @UkraineActive @EuropeActive @Українсько-швейцарський проєкт Діємо для здоров’я. Учасники #BEACTIVE DAY2023в Україні отримають сертифікати європейської події найактивніших закладів освіти.Серед учасників челенджу рандомно будуть розіграні подарунки від Українсько-Швейцарського проєкту «Діємо для здоров’я».СТАНЬТЕ УЧАСНИКОМ СПЕЦІАЛЬНОГО ЧЕЛЕНДЖУ#BEACTIVE DAY2023має на меті привернути увагу людей літнього віку до фізичної активності. Запросіть учнів та учениць вашого закладу освіти чи клубу позайматися зі своїми бабусями та дідусями будь-якими фізичними вправами, здійснити прогулянку, покататися на велосипеді, виконати вправи йоги тощо. Відео та фото виконання вправ та активностей самими дітям, тренерам клубів, працівниками закладу освіти слід викладати в своїх акаунтах соціальних мереж Instagram та Facebook з хештегами: #beactive4all #beactiveday #ua_active #europe_active #actforhealth #imzo #sportmoncom + унікальний хештег Вашого закладу освіти чи клубу, #beactive,а також додавши теги: для Instagram @ua_active @europe_active та для Facebook @UkraineActive @EuropeActive @Українсько-швейцарський проєкт Діємо для здоров’я.